Color Inspiration #51

I kolejne wyzwanie kolorystyczne Kristine Werner. Tzn. kolejne, w który postanowiłam wziąć udział. Choć w ubiegłym tygodniu zestawienie kolorów też mi pasowało, a oferowane nagrody były więcej niż obiecujące, to zajęta pokazywaniem mamie uroków Holandii (jej pierwsza wizyta w tym kraju!) nie miałam czasu na kreatywne zabawy z papierem.
Kolory dzisiejszego wyzwania to: czekoladowy, róż, musztardowy i biały.

Szczerze mówiąc to bardzo rzadko używam biały kolor, nawet jako podstawę dla kartki. Biel pojawi się tylko jako tło dla stempli lub drobne akcenty na różnokolorowym i/lub wzorzystym papierze.
Miałam jednakże na składzie bardzo dużo cieniutkiej czekoladowej wstążki. Zbyt cienkiej, by użyć pojedynczo, za to całkiem nieźle prezentującej się kilkakrotnie owinięta wokół białego kartonu.


Do tego różane kwiaty (ostatnio zaczęłam w końcu doceniać różowy; to już nie tylko cholernie słodki kolorek, ale żywy i interesujący kontrast dla brązów czy pomarańczy) i musztardowy ‘dream BIG’ (‘dream’ z zestawu Flourishes firmy Inkadinkado).
I jeszcze rzut oka na detale:

10 thoughts on “Color Inspiration #51”

  1. Great card! I love the big “BIG” – so striking. And the little red flowers are perfect for your clean and simple design. Congrats on the top pick!

  2. BIG thanks to all of you. For your warm comments.
    They will keep me going even if I feel like to give it up, tired of ‘chase’ after one missing colour 🙂 [well, apparently even in Netherlands it’s difficult to complete some sets of colours]

Leave a Reply

Your email address will not be published.